Jump to content

How to make money from CMS Payments ?

Click me for INFO

Sign in to follow this  
vps

Дали една сравнителна таблица на CMS системите ще е полезна?

Recommended Posts

Има наистина много CMS системи, но като избираш не можеш да прочетеш описанията и особеностите за 100 такива системи - просто няма да имаш време, дори и бегло да се ориентираш в тях.

Затова считам, че съставянето на една сравнителна таблица ще е от полза. Нещо повече - може дори посетителите на форума да питат за конкретни параметри, които не са все още показани в таблицата. Например аз се интересувам от размера на системите в разархивиран вид. Може би и от броя на файловете. А защо - почти очевидно е. Защото по-лесно се разучават по-малките системи и ако искаш CMS на който знаеш и "кътните зъби" - това е начина...

12 hours ago, Smok3Pot said:

Мисля,че няма да е от полза за потребителите,все пак да изчакаме и другите да си изкажат мнението.

"Мислиш", но не казваш какво си измислил. Обоснови се все пак, а не говори така по принцип, просто защото точно на теб това не те касае. Очевидно като пиша темата на мен ще ми е от полза, а аз съм потребител - нали!!! Аз дадох конкретен пример за характеристика, която ще ми е удобно да получа от таблица (размерът на CMS системите).

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Board Life Status

Board startup date: April 15, 2017 07:56:04

CMS-BG

From basic content management to advanced CMS features, CMS-BG provides a complete web CMS system that’s amazingly easy to use.

Advertisments